Інженерний калькулятор

Інженерний онлайн калькулятор для здійснення складних метематичних рахyнків.Web 2.0 scientific calculator


Інженерний калькулятор має велику кількість математичнх функцій, які використовуються у наукових розрахунках.

Коротка історія калькулятора:

Пристрої для обчислень полегшували розвиток торгівлi, податкові розрахунки та наукові долідження і в головному розвивалися у трьох етапах:

Найбільш відомим пристроєм для обчислень в античному періоді був, звичайно, Абак, тобто рахівниця. Просуваючи камінчики впродовж ліній, дyже легко було додавати і віднімати. Ті, які вправно користувалися рахівницею змогли навіть множити та ділити.

У XVII ст. винайдено перші суто механічні пристрої для обчислень. Найбільш відомим із них був створений у 1642 р. французьким математиком та філософом Блезом Паскалем. Однак ці пристрої були дуже дорогі, клопіткі і менш успішні ніж механічий калькулятор, винайдений у 1622 р. англійським метематиком Уільямом Отредом, який вже на той час міг проводити складні математичні операції у т. ч. квадратний корінь та тригонометричні функції.

Електронні калькулятори для пересічного споживача введено у 1970 р. Вони - серьозний крок вперед тому, що можуть нагайно подолати диже складні завдання. Американська фірма, яка у 1967 р. створила перший електронний прототип калькулятора це Texas Instruments. У 1972 р. фірма Hewlett-Packard продала свій перший інженерний кишеньковий калькулятор за назвою HP-35. Цей калькулятор був взірцем багато років. Спочатку електронні калькулятори були дуже дорогі та незручні і продуковані лише з професійною і едукаційною метами. Однак масова продукція і мініатюризація калькуляторів зробила їх доступними для сукупного суспільства протягом кількох років.


Обычный калькулятор Iнженерний Конвертер валют
контакт www.calculator.org Політика конфіденційності